سایت اصلی کوین مارکت کپ

امروزه سرمایه‌گذاری با ارز دیجیتال یکی از محبوب‌ترین و امن‌ترین روش‌ها، برای حفظ ارزش دارایی است. البته این سرمایه‌گذاری ریسک‌ بالایی دارد و تمامی تریدرها برای موفقیت در بازار رمزارز، به ابزارهای قدرتمند تحلیل نیاز دارند. کوین مارکت کپ یکی از ابزارهایی است که برای موفقیت در بازار ارز دیجیتال، به آن نیاز دارید.

پلتفرم کوین مارکت کپ، یک صرافی رمزارز یا یک کیف پول الکترونیک نیست؛ این پلتفرم در کنار تریدینگ ویو، از بهترین ابزارهای ترید بوده و امکانات فراوانی را برای اخذ بهترین تصمیم در حوزه سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال، ارائه می‌دهد. این امکانات به شرح زیر است:

آخرین تغییرات قیمت ارزهای دیجیتال موجود در بازار ارز دیجیتال را نمایش می‌دهد.

پرتفوی رایگان با قابلیت شخصی سازی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

فهرست تمامی صرافی‌ها را به ترتیب رتبه بندی نمایش می‌دهد.

یک فهرست دیده‌بانی شخصی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

موارد ذکر شده تنها بخش کوچکی از امکانات کوین مارکت کپ است. در این مقاله قصد داریم روند ثبت نام در کوین مارکت کپ را بررسی کرده و ارز اولیه در آن را به شما عزیزان معرفی کنیم، با ما همراه باشید.

ثبت نام در کوین مارکت کپ

ثبت نام در کوین مارکت کپ

برای استفاده از خدمات کوین مارکت کپ ابتدا باید در این پلتفرم ثبت‌نام کنید، البته ثبت نام در این پلتفرم سه مرحله ساده دارد و شما می‌توانید این مراحل را گام به گام با ما انجام دهید.

ابتدا در قسمت آدرس بار مرورگر خود آدرس WWW.CoinMarketCap.COM  . با ورود به سایت کوین مارکت کپ، در بالای صفحه سمت راست گزینه Sign UP را انتخاب کنید.

در پنجره باز شده، آدرس ایمیل و رمز دلخواهتان را وارد کرده و گزینه Create an account را انتخاب کنید.

در صندوق پستی آدرس ایمیلی که وارد کرده‌اید، یک نامه تاییدیه دریافت می‌کنید که باید هویت خود را تایید کرده و ثبت نام خود را به پایان برسانید.

ارز اولیه در کوین مارکت کپ

ارز اولیه در کوین مارکت کپ، به ارزهایی اشاره دارد که در بازارهای رمزارز به عنوان ارز پایه، مورد توجه قرار می‌گیرند. برخی از این ارزها شامل بیت‌کوین، اتریوم، تتر و بایننس‌کوین است. زمانی که وارد سایت کوین مارکت کپ می‌شوید، در نوار بالایی سایت، امکان انتخاب یک ارز معیار را دارید تا اطلاعات سایت بر اساس آن به شما نمایش داده شود. این گزینه به اختصار USD نوشته شده و با انتخاب آن شما می‌توانید پنجره select currency را مشاهده کرده و ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در ادامه به معرفی سربرگ‌ها و امکانات کوین مارکت کپ، می‌پردازیم:

رمزارزها Cryptocurencies

رتبه‌ها Rankings : در این سربرگ، رمزارزهای موجود در بازار رتبه‌بندی می‌شوند. اساس این رتبه‌بندی، قیمت، حجم معاملات و مواردی از این قبیل است.

بررسی اجمالی  OverView : در این سربرگ می‌توانید آخرین نرخ معامله شده رمزارز مورد نظرتان را مشاهده کنید. درصد تغییرات قیمت ارز نیز به صورت درصدی قابل مشاهده است. این چارت قیمت، قابلیت تنظیم بازه زمانی متفاوت از یک روز تا یک سال را دارد.

بازار Market: در این بخش فهرست برترین صرافی‌هایی که ارز مورد نظرتان را معامله می‌کنند، قابل مشاهده است.

داده‌های تاریخی Historical Data: در این سربرگ تمامی داده‌های اخیر در رابطه با رمزارز انتخابی شما به نمایش گذاشته می‌شود، این داده‌ها بهترین ابزار برای تحلیل فاندامنتال ارز مورد نظر شما هستند.

کیف پول Wallets: این سربرگ، لیستی از کیف پول‌هایی را به نمایش می‌گذارد که ارز دیجیتال موردنظرتان را پشتیبانی می‌کند.

افزوده‌های اخیر Recently Added: در این سربرگ پروژه‌های جدیدی که پا به دنیای کریپتوکارنسی گذاشته‌اند نمایش داده می‌شود. اگر این بخش را هر روز بررسی کنید، از پروژه‌های سودآور باخبر خواهید شد.

کشورهای قانونی خرید و فروش Legal tender countries: در این قسمت کشورهایی که خرید ارز دیجیتال در آنها قانونی است، قابل مشاهده است.

چارت جهانی Global chart: این سربرگ سه چارت مفید در اختیارتان قرار می‌دهد. اولین چارت مربوط به تمامی رمزارزهای موجود از جمله کوین‌ها و توکن‌ها است. چارت دوم تمامی رمزارزها بجز بیت کوین را به نمایش می‌گذارد. چارت سوم ده رمزارز برتر را به نمایش می‌گذارد.

ارز اولیه در کوین مارکت کپ

صرافی‌ها Exchanges

صرافی‌های متمرکز Spot: در این سربرگ تمامی صرافی‌ها بر اساس حجم معاملات و امتیازی که از کاربران کسب کرده‌اند، رتبه‌بندی شده‌اند.

مشتقات Derivatives: خدمات مشتق برخی صرافی‌ها در این سربرگ قابل مشاهده است.

صرافی‌های غیر متمرکز DEX: فهرستی از تمامی صرافی‌های غیرمتمرکز در این بخش قابل مشاهده است.

NFT: در این قسمت NFT موجود در بازار بر اساس حجم فروش در بازه یک هفته، قابل مشاهده است.

پرتفوی: در این بخش شما می‌توانید یک پرتفوی شخصی ساخته و تمامی اطلاعات مربوط به توکن مورد نظرتان را با جزئیات وارد کنید.

Watchlist: در این قسمت می‌توانید تمامی رمزارزهایی که قصد دیده‌بانی آن را دارید، در بازه زمانی دلخواه رصد کنید.

محصولات Products

مبادله Swaps: شما می‌توانید کیف پول خود را به کوین مارکت کپ متصل کرده و ارز خود را با کمترین کارمزد مبادله کنید.

مبدل Converter: در این بخش شما می‌توانید ارزش رمزارز خود را با سایر واحدهای پولی مقایسه کنید.

در این مقاله به اختصار تمامی امکاناتی که کوین مارکت کپ در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد را مورد بررسی قرار دادیم. اما جذابیت این پلتفرم به این امکانات ختم نمی‌شود، بلکه کوین مارکت کپ امکان کسب درآمد را نیز در اختیارتان قرار می‌دهد. برای شروع کافیست بر روی آیکن الماس در بالای صفحه کلیک کنید.

نوشتن دیدگاه