دلار پرفکت مانی چیست

دلار پرفکت مانی، پول دیجیتالی است که با استفاده از سیستم پرداخت آنلاین (Perfect Money ) امکانات بسیار زیادی را برای کاربران به منظور خرید و انتقال دلار، خرید کالاها و خدمات بانکی بین المللی فراهم کرده و از امنیت بسیار زیادی برخوردار است. در این مقاله سیستم پرداخت الکترونیکی مرتبط با دلار پرفکت مانی را به شما معرفی کرده و خرید آن را به سه روش مختلف آموزش می‌دهیم.

دلار پرفکت مانی(Perfect Money USD) به عنوان یک پول مجازی، تحت سیستم پرداخت آنلاین بین المللی به نام پرفکت مانی است و به منظور دریافت و پرداخت‌های آنلاین، خرید و فروش ارزهای دیگر مثل یورو، خرید کالا و خدمات، خرید طلا و بیت کوین و یورو، انتقال پول به حساب‌های بانکی، ذخیره دارایی رمزارزی و...، فعالیت می‌کند.

شرکت پرفکت مانی به عنوان یکی از بزرگترین سیستم‌های پرداخت جهانی در سال 2007 در کشور پاناما راه اندازی شد و در بسیاری از کشورها از جمله روسیه، اوکراین، امارات متحده عربی، ترکیه، مولداوی، انگلستان، آذربایجان، گرجستان و ایران در دسترس است و از یک سیستم رمزنگاری فناوری امنیتی چند سطحی برای حفظ امنیت بیشتر و حریم خصوصی کاربران و تراکنش‌ها در بستر اینترنت برخوردار است.

از مزایای سیستم الکترونیکی پرفکت مانی، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان افتتاح حداکثر 6 کیف پول در یک حساب بانکی به منظور خرید آنلاین کالاها، ارز و دلار
  • عدم محدودیت در تحریم‌های بین المللی
  • امنیت بسیار بالا
  • سرعت تراکنش مطلوب
  • هزینه‌های پایین کارمزد
  • پشتیبانی 24 ساعته

آموزش خرید دلار پرفکت مانی

با توجه به مزیت‌های این سیستم پرداخت امن، ایرانیان می‌توانند بخشی از موجودی حساب پرفکت مانی خود را با ارز دیگری مثل بیت کوین مبادله کنند.

آموزش خرید دلار پرفکت مانی

فرآیند خرید دلار پرفکت مانی به چند روش امکان‌پذیر است:

خرید مستقیم از سایت پرفکت مانی

برای خرید دلار پرفکت مانی ابتدا باید یک حساب بانکی در سایت پرفکت مانی افتتاح کنید و در مرحله بعدی احراز هویت را انجام دهید. کارت‌های عضو شتاب امکان اتصال به این سایت را ندارند؛ بنابراین می‌توانید با خرید بیت کوین از طریق صرافی‌های رمز ارز معتبر و شارژ کیف پول دیجیتالی خود، به حساب Perfect Money مراجعه کرده و با مقدار بیت کوین خریداری شده، دلار پرفکت مانی را بخرید.

صرافی های آنلاین یا پلتفرم های مالی

در ایران صرافی‌های آنلاینی وجود دارند که خدمات مرتبط با خرید و فروش پرفکت مانی را ارائه می‌دهند؛ بنابراین کافی است که در یکی از این صرافی‌ها ثبت نام کنید و بعد با استفاده از روش‌های مختلف پرداخت مثل کارت اعتباری، یا انتقال بانکی نسبت به خرید دلار پرفکت مانی اقدام کنید.

فعالیت این صرافی‌ها تحت نظارت بانک مرکزی است و موطفند که اطلاعات کاربران و مشتریان خود را ثبت کنند. بسیاری از پلتفرم‌های مالی معتبر، مراحل احراز هویت برای افتتاح حساب را ساده تر می‌کنند. انتخاب صرافی معتبر را به لحاظ امنیت، سرعت، هزینه کارمزد، قیمت دلار پرفکت مانی و موارد قانونی در نظر بگیرید. بعد می‌توانید آدرس حساب Perfect Money خود را به صرافی بدهید و دلار مورد نیاز به حسابتان واریز می‌شود.

خرید ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی نوعی کارت الکترونیکی است که یک کد 10 الی 16 رقمی شامل اعداد و حروف کوچک و بزرگ است و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. این کد را باید در بخش «Deposit» حساب خود وارد کنید. در مرحله بعدی، مبلغ ووچر به آن منتقل می‌شود. به منظور خرید ووچر، می‌توانید از صرافی‌های معتبر استفاده کنید.

خرید مستقیم از سایت پرفکت مانی

استفاده از این روش بسیار رایج و آسان است و ووچر پرفکت مانی در قیمت‌های مختلف از 1 دلار تا هزار دلار بر اساس محاسبه قیمت خرید دلار با قیمت آزاد، به کاربران عرضه می‌شود. برای این کار لازم است که مبلغ ووچر را به صرافی پرداخت کنید تا کد مربوطه در کوتاهترین زمان در دسترس شما قرار گیرد.

بعضی از صرافی‌ها ادعا می‌کنند که برای دریافت این کارت نیازی به افتتاح حساب در سایت پرفکت مانی ندارید و می‌توانید از گیفت کارت‌های آن در سایت‌های مختلف، خرید خود را انجام دهید، اما بعضی از سایت‌هایی که ووچر پرفکت مانی ارائه می‌کنند به دلیل عدم ثبت اطلاعات خریداران، معتبر به شمار نمی‌روند.

نوشتن دیدگاه