گوگل من پول می خوام

امروزه کسب درآمد محدود به کارهای بیرون از خانه مانند کارمندی یا فروشندگی نیست. در دنیای مدرن امروز و در عصر اینترنت، همه افراد جهان با هم ارتباط نزدیکی دارند و می توانند از فواصل دور با هم رابطه کاری داشته باشند. در این میان گوگل به عنوان غول صنایع ارتباطی و اینترنت، نقش مهمی در کسب درآمد افراد دارد.

ممکن است در این موتور جست و جو سرچ کنید: گوگل من پول می خوام! اما نتایجی که گوگل به شما می دهد تامل برانگیز هستند؛ بعضی از روش هایی که پیشنهاد می دهد کاربردی هستند و بعضی دیگر شاید ارزش وقت گذاشتن نداشته باشند. در ادامه این مقاله به بررسی چند مورد از پیشنهادهای گوگل برای کسب درآمد اینترنتی می پردازیم.

بازی کن پول در بیار

یکی از ساده ترین راه‌ها برای کسب درآمد، بازی کردن است. هرچند ممکن است بازی ها به شما پول زیادی ندهند، اما مبالغ اندک آرام آرام جمع می شوند. گوگل بعضی وبسایت هایی که در ازای بازی کردن به شما پول می دهند را پیشنهاد می کند. مثلا سایت Swagbucks که می‌توانید در آن، با انجام بازی های ساده مقداری پول دریافت کنید. این پول ها به صورت کارت هدیه (آمازون) یا پی‌پال قابل دریافت است.

بازی کن پول در بیار

سایت های دیگری مانند Lucktastic، Mistplay و Playtime Rewards نیز شرایط مشابهی دارند. در این سایت ها بازی های مختلفی همچون پازل ها، سوالات هوش یا اطلاعات عمومی و بازی های ورق انجام می شود. باید دقت داشت برای دریافت پول از این وبسایت های بازی، باید حساب ارزی مانند پی‌پال یا پایونیر داشته باشید. البته هر کدام از این نرم افزارها دارای حداقل برداشت هستند، بنابراین پیش از ثبت‌نام، اطلاعات لازم درباره نحوه برداشت و دریافت پول را کسب کنید.

Google Opinion Rewards

یکی دیگر از راه های کسب درآمد از گوگل، از طریق نرم افزار Google Opinion Rewards است. این نرم افزار توسط گوگل ایجاد شده و به شما در ازای نظرسنجی راجع به عملکرد بعضی نرم افزارها جایزه می دهد. این نرم افزار به صورت رایگان روی دستگاه های اندروید و iOS در دسترس است.

پس از نصب، از شما خواسته می شود نظرات خود را درباره نرم افزارها یا حتی تبلیغاتی که می بینید در قالب یک نظرسنجی ارائه کنید. در ازای نظر شما، نرم افزار Google Opinion Rewards مبلغی را به شما اختصاص می دهد که می توانید به وسیله آن از Play Store خرید کنید. چیزهایی که می توانید بخرید شامل نرم افزار، بازی، فیلم کتاب و غیره است. پس دقت داشته باشید که مبالغ جمع شده در این نرم افزار به صورت نقدی عرضه نمی شود.

Google Opinion Rewards

مبالغی که بابت هر نظرسنجی دریافت می کنید متفاوت است، مثلا بین 10 تا 40 سنت. با وجود این که این مبلغ زیاد نیست اما در بلند مدت ممکن است مبلغ خوبی باشد. بعضی کاربران گفته اند که بیش از 100 دلار در سال از Google Opinion Rewards دریافت کرده اند. پس اگر وقت اضاقی برای پر کردن چند نظر سنجی در روز دارید، شاید این نرم افزار انتخاب بدی نباشد.

Screenwise Media Panel

در کنار نرم افزار Google Opinion Rewards نرم افزار دیگری نیز وجود دارد که به شما در ازای اشتراک ترافیک شبکه، مبلغی پرداخت می کند. این نرم افزار با نام Screenwise Media Panel یا Screenwise Trends panel شناخته می شود. در واقع این برنامه نیز یک راه برای کسب امتیاز از گوگل محسوب می شود.

برای مشارکت، کافی است اکستنشن Screenwise Trends panel را روی مرورگر خود نصب کنید. این برنامه داده های مرورگر شما را ضبط کرده و بدون نقض حریم خصوصی آن را انتقال می دهد. این اکستنشن می تواند روی گوشی های موبایل، تبلت یا هر دستگاه دیگری نصب شود. سپس همانطور که به صورت عادی در اینترنت جست و جو می کنید، این نرم افزار داده های شما را تحلیل کرده و به Google Consumer Surveys انتقال می دهد. در عوض، به شما امتیازاتی با عنوان Meter Rewards می دهد.

برنامه Screenwise Trends panel با جمع اوری داده های کاربران در شبکه اینترنت و تحلیل آن کار می کند. مبلغ داده شده بر اساس سطح فعالیت متفاوت است اما بیشتر کاربران بین 15 تا 35 دلار در ماه از این روش درآمد دارند. شما می توانید امتیازات خود را به صورت کارت هدیه یا تخفیف روی محصولات مختلف شرکت گوگل دریافت کنید. این برنامه یک روش بدون تلاش یا منفعل، برای کسب درآمد از ترافیک اینترنتی است.

Screenwise Media Panel

هرچه دستگاه های بیشتری به حساب Screenwise Panel شما متصل باشد، درآمد بیشتری کسب می کنید. پس اگر می خواهید بدون زحمت از این روش کسب درآمد کنید، تمام تلفن های موبایل، تبلت ها و کامپیوتر خود را به این اکستنشن مجهز کنید.

گوگل مپ

گوگل مپ یک نرم افزار برخط نقشه جهانی با امکانات مختلف است. راه‌هایی برای کسب درآمد از این نقشه وجود دارد. تنها کاری که کاربر باید انجام دهد این است که اطلاعاتی را درباره شهر محل سکونت خود یا مسافرت هایی که به مکان های مختلف دارد را در این سامانه آپلود کند. این اطلاعات شامل نظر شخص درباره آن مکان و بعضی عکس ها یا داده های دیگر راجع به جایی است که از آن بازدید کرده است.

 البته راه کسب در آمد از گوگل مپ مستقیم نیست بلکه با افزایش میزان مشارکت فرد، امکان دریافت امتیاز از گوگل وجود دارد. گوگل مپ دارای یک برنامه به نام راهنماهای محلی (Local Guides) است که به افراد بابت مشارکت در افزایش داده های گوگل مپ امتیازاتی می‌دهد.

بعضی از راه های کسب امتیاز از گوگل مپ عبارت اند از:

آپلود عکس از مکان ها

پاسخ به سوالات کاربران درباره ساعت کاری ادارات، منوی رستوران ها، پارکینگ و غیره

نوشتن نظرات درباره مکان ها

اضافه کردن مکان های جدید روی نقشه

تصحیح اطلاعات کسب و کارها

گوگل مپ

هرچه مشارکت شما در موارد فوق بیشتر باشد، سطح شما افزایش پیدا کرده و امتیازات بیشتری دریافت می کنید. این امتیازات می تواند به صورت تخفیف روی محصولات گوگل یا به صورت کارت هدیه دریافت شود. بعضی افراد که به عنوان راهنمای محلی انتخاب شده اند در ازای معرفی کسب و کارها و ارائه نظرات درباره آنها، از صاحبان کسب و کار نیز مبالغی دریافت می‌کنند.

نوشتن دیدگاه