شارژ کپسول آتش نشانی در کرج با ایمن سازان سپهر

اگر ساکن کرج هستید و قصد دارید به شارژ کپسول آتش نشانی خود بپردازید، ایمن سازان سپهر می تواند به راحتی به کمک شما بیاید. کپسول های آتش نشانی یکی از مهم ترین وسایل در خانه یا محل کار شما هستند که از جان و مال شما به هنگام آتش سوزی محافظت می کنند. پس از هر بار استفاده از کپسول ها نیاز است که آن ها شارژ شود. از سویی دیگر، هر ماه باید بررسی های لازم در رابطه با عملکرد مناسب کپسول ها نیز انجام شود. ایمن سازان سپهر صفر تا صد تمامی این موارد را بر عهده می گیرد. همراه ما در این مطلب باشید که به تمامی اطلاعات پیرامون شارژ کپسول آتش نشانی اشتهارد کرج بپردازیم. 

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی بستگی به فاکتورهای متعددی دارد. بیورسال اقدام به شارژ کپسول آتش نشانی با قیمت مناسب نموده است. شما می توانید در عین شارژ کپسول خود، تضمین کارکرد صحیح و ایمنی بالای کپسول آتش نشانی خود را نیز از ما دریافت نمایید. تنها کافی است با این مجموعه تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید. همچنین شرکت ایمن سازان مرکز شارژ کپسول آتش نشانی تهران، کرج و سایر نقاط پایتخت است. برای اطلاع از قیمت کپسول ایروسل تنها کافی است با این مجموعه تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید. کلیه فرایند شارژ توسط تیم ایمن سازان سپهر برای شما عزیزان به صورت عکس و فیلم ارسال می شود تا از لحظه به لحظه کار اطلاع داشته باشید.

شارژ کپسول آتش نشانی در کرج با ایمن سازان سپهر

شارژ کپسول آتش نشانی co2 کرج 

ایمن سازان سپهر بهترین انتخاب برای شارژ انواع کپسول های آتش نشانی در اشتهارد کرج است، اما سوالی که همواره برای افراد به وجود آید این است که هر چند وقت یکبار کپسول های آتش نشانی نیاز به شارژ مجدد دارند؟ آیا می توان کپسول آتش نشانی را تعمیر کرد؟ اول، بیایید با تعمیر شروع کنیم. گزینه "تعمیر" برای کپسول آتش نشانی وجود ندارد. اگر قوطی کپسول آتش نشانی یا شیلنگ، سنج، پین، نازل، دستگیره یا هر قسمت دیگری از بین رفته یا خراب است، باید تعویض شود. کپسول های آتش نشانی در اکثر شرایط قابل تعمیر نیستند.

اغلب مردم منظورشان از شارژ کپسول آتش نشانی به تعمیر آن است. اگر به کپسول آتش نشانی آسیبی وارد نشد، می توانید همان کپسول را دوباره پر کنید. پس از استفاده از خاموش کننده، باید آن را دوباره شارژ نمایید. کپسول های آتش نشانی قابل شارژ تا زمانی که قطعه ای از آن ها نیاز به تعویض داشته باشند، قابل شارژ هستند. طبق استانداردهای انجمن ملی حفاظت از آتش (NFPA) کپسول های آتش نشانی هر 12 ماه یکبار باید شارژ شوند.

برای اطلاع از زمان شارژ مجدد کپسول آتش نشانی، موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • زمانی که کپسول آتش نشانی شما کاملا تخلیه شده باشد. 
  • حتی اگر مقدار کمی فشار آزاد شده باشد، شارژ مجدد برای افزایش اثربخشی در هنگام آتش سوزی، رعایت NFPA 10 و کدهای آتش محلی ضروری است.
  • اگر مطمئن نیستید که چرا خاموش کننده فشار خود را از دست می دهد و شارژ مجدد کمکی نمی کند، آن را تعویض کنید.
  • اگر کپسول آتش نشانی شما تا به امروز هرگز شارژ نشده است، NFPA توصیه می کند که کپسول ها نیاز به شارژ مجدد هر 12 ماه یک بار دارند. پس اگر سال ها از خرید کپسول شما گذشته است، آن را به دست ایمن سازان سپهر بسپارید که شارژ آن انجام شود.

شارژ کپسول آتش نشانی co2 کرج 

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی کرج

حتی اگر مشکلی در کپسول شما وجود ندارد، باید هر 12 ماه یکبار کپسول آتش نشانی را شارژ کنید. این بهترین قانون کلی برای دفعات شارژ مجدد کپسول آتش نشانی است، بنابراین برای شارژ مجدد کپسول برچسبی که توسط ایمن سازان سپهر روی کپسول ارائه می شود را نگه دارید. اگر شارژ مجدد کپسول آتش نشانی فشار را حفظ نمی کند یا علائم دیگری از آسیب وجود دارد، کپسول باید تعویض شود. به خصوص اگر شارژ آن کاهش یافته است. اگر برای شما سوال پیش آمده است که قیمت شارژ کپسول آتش نشانی اشتهارد کرج چقدر است، می توانیم به شما بگوییم که قیمت شارژ این محصول با توجه به مشخصاتی که دارد، متفاوت است.

به طبع هرچه وزن کپسول شما بیشتر باشد، هزینه شارژ آن بالاتر می رود. همچنین نوع ماده ای که برای پر کننده از آن استفاده می شود نیز روی قیمت نهایی تاثیر می گذارد. با مراجعه به بخش شارژ کپسول آتش نشانی در سایت ایمن سازان سپهر قیمت شارژ کپسول خود را با توجه به وزن و ماده پر کننده مخصوص آن مشاهده کنید.

کلام آخر

در این مطلب به تمامی اطلاعات در رابطه با شارژ کپسول آتش نشانی اشتهارد کرج پرداختیم. با توجه به اطلاعاتی که در این مطلب در اختیارتان قرار دادیم، کافی است ابتدا قیمت شارژ کپسول خود را از سایت ایمن سازان سپهر مورد بررسی قرار داده و سپس اقدام به انجام شارژ مجدد یا بررسی های ماهانه آن کنید. در انتها لازم به ذکر است که شارژ کپسول در منطقه اشتهارد کرج تعداد بالای ۵۰ عدد هزینه حمل رایگان می باشد.

نوشتن دیدگاه