بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه 2023

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، روش‌های جدیدی برای سرمایه‌گذاری ابداع شده که با استفاده از آن‌ها، می‌توان معاملات خاصی انجام داد و پول را چند برابر کرد. رمزارزها یکی از بهترین روش‌ها برای سرمایه گذاری هستند و امروزه محبوبیت ویژه‌ای پیدا کرده‌اند. اغلب برای افرادی که در این بازار فعالیت دارند، این سوال پیش می‌آید که بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه 2023 چیست؟ در واقع رمزارزها انواع بسیار متفاوتی دارند که بعضی از آن‌ها محبوب‌تر هستند. در نتیجه آشنایی با آن‌ها بسیار حائز اهمیت است.

معاملاتی که به صورت روزانه انجام می‌شوند برای کسب درآمد بسیار مناسب است، اما برای این کار باید اطلاعات بالا و تجربه کافی داشته باشید. در غیر این صورت، دریافت سود امکان پذیر نیست. به طور کلی، معاملاتی که برای خرید و فروش دارایی در روز انجام می‌شود را معاملات روزانه می‌گویند که در بازار کریپتو هم وجود دارند و با استفاده از آن، در زمان کم، سود زیادی به دست می‌آید. برای رسیدن به بهترین ارز دیجیتال، برای سود روزانه 2023، باید میزان کارمزد، وجود نوسانات، حجم معاملات، آخرین اخبار و...را مورد بررسی قرار داد. طبق بررسی‌های انجام شده از بهترین ارزهای دیجیتال 2023، می توان به فانتوم، ریپل، سولانا، بیت کوین، کازماس، اتریوم، کاردانو، پولکادات و...اشاره کرد.

بهترین ارز برای ترید ساعتی

طبق آمار و بررسی‌های انجام شده، امروزه بیت کوین بهترین ارز برای ترید ساعتی است که مدام دچار نوسان می‌شود و نقدشوندگی بالایی دارد. در واقع معامله با این رمز ارز، ریسک پذیری پایینی دارد. در نتیجه برای ترید ساعتی، بسیار مناسب است. ارزهایی که نوسانات زیادی دارند برای سرمایه گذاری در بازه‌های زمانی کوتاه، بسیار مناسب هستند. البته دقت داشته باشید که این نوع رمزارزها، بیشتر مناسب تریدرهای حرفه‌ای هستند چون این افراد با ریسک بالا، سودآوری بیشتری را ایجاد می‌کنند.

بهترین ارز برای ترید ساعتی

معاملات بیت کوین مزایای بالایی دارند و می‌توان آن‌ها را به آسانی در تمام صرافی‌های جهان پیدا کرد. علاوه بر این، بیت کوین برای سرمایه‌گذاری‌های بلند مدت هم بسیار مناسب است. از این رو محبوبیت ویژه‌ای در بازار کریپتو دارد. میم کوین وال استریت یکی دیگر از ارزهای مناسب برای ترید ساعتی است که بیشتر از 400 هزار نفر آن را دنبال می‌کنند. علاوه بر رمزارزهایی که به آن‌ها اشاره شد، ارزهای دیجیتال مثل شیبا اینو، لانچ پد، دوج کوین و...هم برای معاملات ساعتی، بسیار مناسب هستند.

بهترین ارز برای ترید روزانه

بازار کریپتو در جهان با سرعت در حال رشد است و توانسته محیط مناسبی برای سرمایه گذاران ایجاد کند. افرادی که تمایل دارند در بازار کریپتو سرمایه گذاری کنند باید عوامل مختلفی را در نظر داشته باشند و با اطلاعات کافی به این بازار وارد شوند تا عملکرد بهتری از خود نشان دهند. به طور کلی، استراتژی‌های بسیار متفاوتی برای بازار کریپتو وجود دارد که معاملات را در این مسیر آسان‌تر می‌کند. یکی از بهترین استراتژی‌ها در این بازار، ترید روزانه است که سابقه بالایی دارد و در بازار مالی، محبوبیت ویژه‌ای پیدا کرده است.

به طور کلی در این روش نباید بیشتر از چند ساعت، رمزارز را نگهداری کنید که برای انجام این کار نیاز به مطالعه و علم گسترده دارید. برای انتخاب بهترین ارز دیجیتال در جهت ترید روزانه باید عوامل مختلفی را در نظر داشت و تمامی آن‌ها را مورد بررسی قرار داد. در زیر برای آشنایی بیشتر به بعضی از بهترین رمزارزها برای ترید روزانه، اشاره می‌کنیم:

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • اربیتورم
 • دوج کوین
 • لیت کوین

بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری 2023

یکی از استراتژی‌های کاربردی در بازار کریپتو، اسکالپینگ یا همان نوسان‌گیری است که اغلب تریدرهای با تجربه از آن استفاده می‌کنند و در کوتاه‌ترین زمان به سود بالایی دست پیدا می‌کنند. طبق تحقیقات انجام شده، این روش برای افراد بی‌تجربه و مبتدی، ریسک بسیار بالایی دارد. اغلب تریدرها برای کسب سود بیشتر از نوسانات استفاده می‌کنند و در معامله به سود خوبی می‌رسند. در نتیجه این سوال برای بیشتر افراد به وجود می‌آید که بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری 2023 کدام است؟ در واقع رمزارزی که برای نوسان گیری مورد استفاده قرار می‌گیرد باید مزایایی مثل نقد شوندگی، حجم بالای معاملات و...داشته باشد. از این رو در زیر به بعضی از محبوب‌ترین آن‌ها اشاره شده است:

 • بیت کوین
 • ریپل
 • اتریوم
 • لایت کوین
 • تتر
 • استلار
 • ترون
 • بایننس کوین
 • و ...
 • بهترین ارز برای ترید روزانه
 • بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت 2023

بازار کریپتو یکی از بهترین روش‌ها برای درآمدزایی است که در بازارهای بین المللی، جایگاه ویژه‌ای دارد. از این رو بیشتر افراد در تلاش هستند که اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهند. سرمایه گذاری کوتاه مدت در بازار کریپتو، طرفدارن بسیاری دارد، اما کسب سود از آن بسیار سخت است و باید توسط افراد حرفه‌ای انجام شود. در واقع معاملات کوتاه مدت و روزانه، سوددهی بالایی دارند. از این رو برای افزایش آگاهی شما، در زیر به بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت 2023 اشاره شده است:

 • شیبا اینو: یکی از معروف‌ترین رمزارزها برای بازه زمانی کوتاه، شیبا اینو است که اغلب برای معامله‌گرها، سود بالایی به همراه دارد. در نتیجه اولین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت است. شیبا اینو در زمان‌های کوتاه، رشد قابل توجهی داشته و در بازار کریپتو طرفدارن زیادی دارد.
 • بیسیک اتنشن توکن: توکن برای بدست آوردن سود در زمان کوتاه بسیار مناسب است و با نوساناتی که دارد برای معامله گران مفید است.
 • پولکادات: پولکادات در معاملات کوتاه مدت، بسیار محبوب است و فعالان بازار کریپتو به وفور از آن استفاده می‌کنند. در واقع پروژه پولکادات با هدف کاهش سرعت و تراکنش در بازار، راه اندازی شد و تأثیر زیادی در قیمت پولکادات گذاشت .از این رو توانست به خوبی رشد کند و فرصت مناسبی برای معامله‌گرهای کوتاه مدت، به وجود بیاورد.
 • چین لینک: چین لینک در بازار مالی، نوسانات قیمتی بالایی دارد. از این رو برای سرمایه گذاری‌های کوتاه مدت بسیار مناسب است. چین لینک در زمان کمتر از یک سال، توانسته سرمایه تریدرها را دو برابر کند.
 • الگوراند: الگوراند در بازار کریپتو، رتبه 42 را دارد و به دلیل نوسانات بالا، برای معاملات کوتاه مدت، گزینه خوبی محسوب می شود.
 • سود روزانه ارز دیجیتال چقدر است؟
 • سود روزانه ارز دیجیتال چقدر است؟

سود روزانه ارز دیجیتال چقدر است؟ این یکی از مهم‌ترین سوال هایی است که برای فعالان بازار کریپتو به وجود می‌آید. در واقع اگر به دنبال عدد یا بازه معینی هستید باید بدانید در این بازار هیچ قطعیتی وجود ندارد و به صورت 24 ساعته در حال نوسان است. البته با بررسی چندین عامل، می‌توان به صورت حدودی، سود حاصل شده از این فعالیت را محاسبه کرد، اما باید بدانید که درآمد تریدرها با هم متفاوت است و مثل دیگر بنگاه‌های مالی، نمی‌توان عدد خاصی را برای همه سرمایه‌گذارها در نظر گرفت.

در این بازار ممکن است در کم‌ترین زمان، سودی باور نکردنی به دست آورد. در صورتی که امکان از دست رفتن کل سرمایه هم وجود دارد. به طور کلی عواملی مثل میزان و نوع سرمایه گذاری، تجربه تریدر، نوع ترید و...، می‌توانند به صورت مستقیم در سود روزانه ارز دیجیتال تأثیر داشته باشند.

اگر به موضوعات مرتبط با ارزهای دیجیتال علاقه‌مند هستید، پیشنهاد می‌کنیم که به سایر مقالات وبسایت آریانا اقتصادی سر بزنید.

نوشتن دیدگاه