لیست بهترین شت کوین های آینده دار در سال 2023

با مطرح شدن ارزهای دیجیتال به عنوان یک روش سرمایه‌گذاری، افراد زیادی تصمیم به معامله در این زمینه گرفتند. هر بازار و تجارتی، فراز و فرودهای زیادی را تجربه می‌کند. لازمه فعالیت در این حوزه‌ها، صبر و دانش کافی است، اما در این بین، افرادی هستند که به سودهای زیاد و کوتاه مدت فکر می‌کنند. به دسته‌ای از رمز ارزها، شت کوین می‌گویند. از این توکن‌ها می‌توان به عنوان راه میانبر، برای رسیدن به سود های کلان نام برد. هر چند باید متوجه ریسک‌های این‌طور معاملات باشید. چون همان‌طور که این ارزها رشد می‌کنند و سود می‌دهند، ممکن است به یک باره شما را با ضرر و زیان بالایی روبه‌رو کنند.

در این مطلب به بررسی بهترین شت کوین‌های آینده دار در سال 2023 می‌پردازیم. اگر شما هم به معاملات این ارزها علاقه دارید تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید.

شت کوین چیست؟

مدت زمان زیادی از مطرح و معروف شدن این اصطلاح نمی‌گذرد. در دوران اوج سود دهی رمز ارزها به خصوص بیت کوین، افراد زیادی به سرمایه گذاری در این زمینه ترغیب شدند. سودهای بسیار زیادی که بیت کوین به سرمایه‌گذاران خود داد، باعث شد تا تریدرها به سرمایه گذاری در انواع توکن‌ها فکر کنند.

شت کوین معمولاً به ارزهای دیجیتالی گفته می‌شود که دارای هدف و برنامه خاصی نیستند. گاهی نیز این عبارت برای ارزهایی که مبنای خاصی برای ارزش گذاری آن‌ها وجود ندارد، به کار برده می‌شود. از آن‌جایی که بعضی از این موارد به دلایل غیر منطقی و صرفاً یک تبلیغات وسیع دچار رشد قیمتی بسیار زیاد می‌شوند، برای سرمایه گذاری دارای ریسک هستند.

این اصطلاح معمولاً برای نشان دادن بی ارزش بودن این توکن‌ها به کار گرفته می‌شود، اما این رمز ارزها امروزه سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص داده‌اند.

شت کوین چیست؟

دوج کوین (DogeCoin)

این ارز سهم بزرگی در معاملات ارزهای دیجیتال دارد. افراد زیادی هستند که روزانه پیگیر اخبار و روند صعودی و نزولی این توکن هستند. دوج کوین اولین بار برای سرگرمی و به عنوان یک شوخی در فضای مجازی مطرح شد، اما رفته‌رفته افراد سرشناس از آن حمایت کردند تا به جایگاه کنونی رسید.

این رمز ارز در تاریخ معاملات خود، شاهد افزایش قیمت‌های چند صد درصدی بوده است. به همین دلیل افراد زیادی به آینده آن بسیار امیدوار هستند و معتقدند که می‌تواند رفتار خود را تکرار کند. توجه کنید که در زمینه معاملات شت کوین‌ها باید احتیاط و توجه بیشتری داشته باشید و براساس نقشه معاملاتی خود پیش بروید.

ترا کلاسیک (Terra classic)

ترا کلاسیک یک ارز دیجیتال است که حدوداً سهم سه صدم درصدی از بازار را به خود اختصاص داده است. این ارز که چهار سال از معرفی آن می‌گذرد، توانسته خود را به رتبه 98 ارزهای دیجیتال برساند. بعضی از تحلیلگران این حوزه معتقد هستند که بعد از کاهش ارزش ترا کلاسیک در گذشته، احتمالاً آماده صعود قیمت در 2023 باشد.

تریدرهای بسیاری منتظر هستند تا پیش از شروع روندهای صعودی بازار، خریدهای خود را انجام دهند. این ارز هم از مواردی است که احتمال رشد آن متصور است.

شیبا اینو (Shiba inu)

شیبا اینو را اغلب به عنوان یک میم کوین می شناسند. این ارزها با هدف سرگرمی و از روی میم‌های شبکه‌های اجتماعی ساخته می‌شوند. شیبا اینو در زمان کوتاهی از معرفی خود، توانسته به محبوبیت زیادی دست پیدا کند و تریدرهای زیادی را به سمت خود بکشاند.

این ارز به احتمال زیاد در سال 2023، روندی مثبت را پیش خواهد گرفت و مثبت خواهد بود. هر چند انتظار می رود که این مسیر به آرامی طی شود و شیب ملایمی را متصور هستیم. اگر علاقه به سرمایه‌گذاری در این رمز ارز دارید، بهتر است روند آن را به دقت بررسی کنید.

ترا کلاسیک (Terra classic)

مونا کوین (MonaCoin)

اگر بخواهیم سری به مرز ارزهای محبوب بزنیم، به مونا کوین برمی‌خوریم. مونا کوین محبوب‌ترین رمز ارز در ژاپن است؛ به طوری که بیشتر کاربران اینترنتی این کشور ترجیح می‌دهند در بین ارزهای مختلف از مونا کوین استفاده کنند.

بسیاری از افراد به رشد اولین ارز دیجیتال ژاپن چشم دوخته‌اند و معتقدند هنوز جای پیشرفت زیادی دارد. این ارز با میم کوین‌های دیگر مثل دوج کوین، رقابت تنگاتنگی دارد.

دوج‌ایلان مارس (Dogelon Mars)

این توکن هم یک میم کوین است. با این تفاوت که دارای داستانی جالب در مورد نحوه ایجاد آن است. در واقع سازندگان این توکن، یک داستان تخیلی را پایه ایجاد این ارز قرار داده‌اند. دوج ایلان مارس، یک شت کوین است که در مورد اهداف خود هیچ اطلاعاتی به جز همان داستان تخیلی ارائه نمی‌کند.

طرفداران و خریداران این ارز معتقد هستند که به زودی افزایش قیمت زیادی در این ارز رخ خواهد داد، اما با توجه به موارد گفته شده، هیچ دلیل منطقی‌ای در این مورد وجود ندارد و باید در معاملات آن بسیار حساس بود.

لاکی بلوک (Lucky Block)

لاکی بلاک در واقع یک بستر یا پلتفرم برای برگزار کردن سری مسابقات ان اف تی است. در این پلتفرم افراد با استفاده از ان اف تی، در مسابقات شرکت داده می‌شوند و در صورت برنده شدن این ارز را جایزه می‌گیرند.

این رمز ارز در سابقه خود پیشرفت‌های چشمگیری را تجربه کرده است و بر این اساس، می‌توان گفت تا حدودی مستعد تکرار این روند است. هر چند پیش بینی سیر این توکن بسیار سخت است.

داگز آف ایلان (Dogs of Elon)

همان‌طور که گفتیم افراد برای کسب سودهای زیاد در کوتاه مدت به سمت این نوع از رمز ارزها جذب می‌شوند. اگر به دنبال یک شت کوین آینده‌دار هستید، شاید بهتر باشد مدتی حواستان به داگز آف ایلان باشد. تیم پشتیبانی این رمز ارز، بارها اعلام کرده که برنامه‌های متعددی برای ارتقا و توسعه آن دارد.

در دنیای ارزهای دیجیتال، برنامه داشتن و پایبند بودن به استراتژی‌های قدرتمند، همیشه رمز پیروزی و کسب سودهای خوب است. بنابراین تریدرها اغلب برای سرمایه گذاری به سراغ ارزهایی می‌روند که اهداف مشخص داشته باشند.

مؤلفه‌های مهم شت کوین های آینده دار چیست؟

بیبی دوج (Baby DogeCoin)

این ارز را به عنوان انشعابی از دوج کوین در نظر می‌گیرند. بیبی دوج در زمان عرضه خود، غافلگیری‌های زیادی را رقم زد. طوری که در همان زمان کوتاه، وارد شدن به بازار توانست سودهای سرسام آوری را رقم بزند. امروزه بیبی دوج توانسته به قدری ارزش پیدا کند که با ارز بالادستی خود یعنی دوج کوین رقابت کند.

در دنیای میم کوین‌ها، پیش بینی بسیار سخت است. چون این ارزها معمولاً بر اساس یک خبر، رشد و سقوط می‌کنند و برخلاف استیبل کوین‌ها دارای ثبات در روند خود نیستند.

فلوکی اینو (Floki inu)

میم کوین ها براساس یک شوخی و حتی یک متن ساده در اینترنت ایجاد می‌شوند. یک نمونه از این موارد، فلوکی اینو است که تنها براساس یک پیام ایلان ماسک در شبکه اجتماعی توییتر ایجاد شد. این ارز رویای یک شبه پولدار شدن را در سر افراد زیادی انداخته است. افراد مختلفی هستند که باور دارند فلوکی اینو سودهای هزار درصدی خواهد داد.

توسعه دهندگان هم از ارز خود به عنوان رقیب جدی شیبا و دوج یاد می‌کنند، اما واقعیت این است که فلوکی اینو روزبه‌روز از این موارد دورتر می‌شود. در بازار میم کوین‌ها باید با واقعیت‌ها به درستی کنار آمد تا از زیان‌های کلان به جای سود در امان ماند.

مؤلفه‌های مهم شت کوین های آینده دار چیست؟

هر ارز دیجیتال یک جامعه را حول خود شکل می‌دهد. هرچه این جامعه فعال‌تر باشد، احتمال موفقیت آن ارز بیشتر است. از آن‌جایی که نظرات و صحبت‌های افراد سرشناس و معروف، تأثیر زیادی بر ارزش این توکن‌ها می‌گذارد. حمایت یا عدم حمایت یک فرد، می‌تواند مسیر توکن را به کل تغییر دهد. در مورد حمایت افراد معروف، به توییت‌ها و پیام‌های ایلان ماسک برای دوج کوین اشاره می‌شود. همه افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، شاهد افزایش قیمت این ارز بعد از تنها یک پیام در فضای مجازی بوده‌اند. بنابراین در زمان خرید این توکن‌ها حتماً به نظرات افراد تأثیرگذار دقت کنید.

مؤلفه دیگری که موقع رفتن به سراغ میم کوین‌ها باید به آن توجه کنید، تبلیغات است. معروف شدن یا به اصطلاح ترند شدن یک توکن در شبکه‌های اجتماعی، تأثیر زیادی در رشد آن ارز دارد. ارزهای دیجیتالی که معمولاً نقل محافل مجازی هستند، طرفداران زیادی پیدا می‌کنند و بر ارزش بازار آن‌ها افزوده می‌شود. البته باید توجه داشته باشید که گاهی تبلیغات صرفاً برای به فروش رساندن یک ارز، نامطمئن است و ترفندی برای کلاهبرداری‌های مجازی به حساب می‌آید. این مورد لزوم دقت زیاد در زمان خرید و فروش این توکن‌ها را نشان می‌دهد.

از کجا شت کوین آینده دار بخریم؟

برای خرید این رمز ارزها می‌توانید به صرافی‌های مجاز و شناخته شده مراجعه کنید. از نکات مهم در زمان تهیه این توکن‌ها، این است که صرافی انتخابی دارای مقبولیت کافی باشد تا ریسک خرید شت کوین‌های بی ارزش برای شما کاهش پیدا کند.

از کجا شت کوین آینده دار بخریم؟

برای این کار کافی است تا بعد از بررسی و انتخاب صرافی مورد نظر خود، فرایند احراز هویت را طبق دستورالعمل‌های صرافی دنبال کنید تا ثبت نام شما کامل شود. بعد از این مرحله می‌توانید به خرید و فروش توکن‌های مورد نظر خود بپردازید.

 

نوشتن دیدگاه