قیمت هر متر مربع ورق گالوانیزه رنگی در شهرآهن

ورق گالوانیزه رنگی به دلیل کاربرد و مصارف گسترده‌ای که در صنایع مختلف دارد، با فروش بسیار بالایی مواجه است. در کشور ما کارخانه‌های محدودی وجود دارند که این محصول را به تولید می‌رسانند، اما حجم تولیدی این محصول طوری است که می‌توان آن را به راحتی تهیه کرد. این نوع فلز از نظر کیفی دارای درجات متعددی است که قیمت آن‌ها با هم متفاوت است. معمولاً قیمت این محصول به صورت متر مربع  و توسط کارخانه‌های سازنده آن مشخص می‌شود. از آن‌جایی که عوامل تاثیرگذار بر نرخ این محصول، به طور مداوم در حال تغییر هستند، نمی‌توان تعرفه ثابتی را برای این محصول در نظر گرفت.

برای اطلاع از تعرفه‌های روز انواع ورق روغنی، استیل و گالوانیزه و حتی سایر مقاطع فولادی باید از منابع معتبر استعلام بگیرید. سایت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین بسیاری وجود دارند که علاوه بر ارائه انواع آهن آلات به مشتریان، به طور روزانه و حتی ساعتی، قیمت آنلاین این محصولات را اعلام می‌کنند. در این سایت‌ها، تعرفه هر متر مربع از این محصول، با ذکر ویژگی‌ها و مشخصات درج شده است و مشتریان به راحتی می‌توانند در هر ساعتی از شبانه روز، از آن اطلاع پیدا کنند.

وبسایت شهر آهن یکی از معتبرترین مجموعه‌هایی است که مشتریان می توانند از طریق آن اقدام به خرید نمایند و هر اطلاعاتی را درباره این محصولات کسب کنند. همچنین در این سایت، امکان ارتباط با کارشناسان فروش برای مشتریان فراهم شده است.

قیمت هر متر مربع ورق گالوانیزه رنگی در شهرآهن

ورق گالوانیزه رنگی

انواع ورق رنگی با استفاده از رنگ‌های الکترواستاتیک کاور می‌شوند. خوشبختانه امروزه در بازار، می‌توان انواع زیادی از این محصول را پیدا کرد. طوری که حداقل ۱۰ نوع از این محصول در فروشگاه‌های ارائه کننده وجود دارد. تولید بالای این فلز به دلیل تقاضای بالا برای ساخت آن است. چون بدون وجود انواع این ورق، بسیاری از صنایع دچار مشکل می‌شوند. کاربرد عمده گالوانیزه رنگی برای استفاده در سقف سوله‌ها، ویلاها و مکان هایی است که در نواحی مرطوب و بارانی واقع شده‌اند.

 از مزیت‌های این محصول می‌توان به رنگ‌های جالب و متنوع آن اشاره کرد که باعث زیبایی این فلز در انواع سازه‌ها می شود. استفاده از رنگ‌های الکترواستاتیک در این ورق‌ها، باعث می‌شود که مقاومت و استحکام سطح آن‌ها تا حد زیادی بالا برود. این پوشانندگی باعث محافظت فلز در برابر شرایط محیطی می‌شوند. فلز‌ها در مناطق مرطوب دچار زنگ زدگی و خوردگی می‌شوند. همین موضوع باعث شده که ضخامت رنگ در بیرون فلز نسبت به درون آن بیشتر باشد. چون عوامل محیطی بیشتر باعث ضربه زدن به این فلز می‌شوند. علاوه بر کاربردهایی که ذکر شد، موارد دیگر استفاده از این فلز، بسیار گسترده است و از ساخت لوازم خانگی تا مصارف صنعتی را در برمی‌گیرد.

ورق‌های رنگی نسبت به گالوانیزه ساده، دارای قیمت بیشتری هستند. چون فرآیند تولید آن‌ها طولانی‌تر است. ضخامت این محصول متفاوت است و معمولاً کمترین ضخامت آن ۰.۱۸ و بیشترین ضخامت ۰.۷۰ میلی‌متر است.

ورق گالوانیزه رنگی

عوامل موثر بر قیمت هر متر مربع ورق گالوانیزه رنگی

در تولید گالوانیزه رنگی، سعی بر آن است تا فلز فولاد از آسیب‌های محیطی در امان باشد. به طور کلی نمی‌توان صنعتی را پیدا کرد که در آن از این محصول به صورت جزئی یا کلی استفاده نشود. افرادی که قصد خرید این محصول را دارند یا در صنایع مختلف به دنبال آن هستند، باید از قیمت روز آن مطلع باشند. قیمت روز انواع فلز به عوامل متفاوتی بستگی دارد که در مجموع تعیین کننده قیمت آن هستند. از عوامل مهم و بسیار تاثیرگذار در قیمت ورق گالوانیزه رنگی، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ضخامت ورق گالوانیزه
  • قیمت ارز
  • کیفیت ورق
  • قیمت محصول در شهرهای متفاوت
  • وضعیت بورس
  • مزد نیروی کار
  • هزینه‌های حمل و نقل
  • میزان واردات و صادرات
  • و ...

هر کدام از موارد بالا تا حدی می‌تواند بر قیمت این محصول موثر باشد. به طور مثال زمانی که نوسانات نرخ در بازار فلز بالا می‌رود، قیمت نهایی این محصول هم دچار نوسان و تغییرات قیمتی شده و با همان نسبت افزایش پیدا می‌کند. همچنین هر چقدر میزان تجهیزات و دستگاه‌های ساخت این محصول، مدرن‌تر و به‌روزتر باشند، نرخ فروش هم بیشتر می‌شود. برای اطلاعات بیشتر کافی است به وبسایت مجموعه آهن آلات شهر آهن مراجعه کنید.

نوشتن دیدگاه