لیست بیبی دوج در بایننس

اوایل سال 2021 بود که بیبی دوج کوین وارد بازار ارز‎های دیجیتال شد. در خانواده میم کوین‎ها شاید بتوان لقب بزرگترین ارز دیجیتال را به نواده دوج کوین داد. بیبی دوج کوین با بالا بردن سرعت تراکنش و ایجاد کردن یک ساختار ضد تورمی، توانست نقص‎های پدرش را جبران کند. این رمز ارز امروزه کاربران زیادی دارد و هر واحد آن تقریبا 000000001/0 دلار معادل 00006/0 تومان ارزش دارد.

بیبی دوج با سرعت پیشرفت کرد و خود را به سطح بالایی در بازار رساند؛ طوری که در صرافی‎های بزرگی مثل گیت ای او، هیوبی گلوبال، پنکیک سواپ، کویکس و...، لیست شد و کاربران این صرافی امکان معامله این رمز ارز را هم پیدا کردند. حالا کاربران و اعضای خانواده بیبی دوج منتظر بایننس هستند تا آن‎ها را قبول کند. اگر می‌‎خواهید درمورد لیست شدن بیبی دوج در بایننس اطلاعات بیشتری کسب کنید در ادامه همراه ما باشید.

تاریخ لیست شدن بیبی دوج در بایننس

در سال 2018 در چین یک صرافی با نام بایننس تأسیس شد؛ بعدها به ژاپن نقل مکان کرد و در حال حاضر در کشور مالتا مستقر است. این صرافی توسط چانگ پنگ ژائو تأسیس شد. بایننس بی‎تر از صد ارز دیجیتال را پشتیبانی می‎کند و در حال حاضر بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در سطح جهان است. همه ارزها تمایل دارند که در بایننس لیست شوند؛ چون این اتفاق برای آن‎ها مزایای زیادی دارد. هر رمز ارزی که در بایننس لیست شود در دسترس میلیون‎ها کاربر قرار می‌گیرد و سرمایه گذاران و معامله گران به راحتی به آن دسترسی پیدا می‎کنند. همه ارزهای دیجیتال بعد از لیست شدن در بایننس، افزایش ارزش و قیمت خوبی را تجربه کردند.

بیبی دوج و کاربرانش به شدت به دنبال لیست شدن در بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان هستند. چانگ پنگ ژائو که با نام اختصاری CZ معروف است برای لیست کردن هر رمز ارزی بر اساس جامعه تصمیم می‎گیرد. به همین دلیل این طور بیان کرده است: «مهم‎ترین فاکتور برای قبول رمز ارزها تعداد کاربران آن و داشتن جامعه‎ای قوی است. به طور حدودی با داشتن یک میلیون کاربر می‎توان شرط CZ را پاس کرد.»

تاریخ لیست شدن بیبی دوج در بایننس

بیبی دوج در نوامر سال 2021، توانست از مرز 3/1 میلیون هولدر عبور کند. در حال حاضر شرایط برای لیست شدن بیبی دوج در بایننس فراهم است، اما از سمت صرافی هنوز اتفاقی نیفتاده. هر لحظه ممکن است این اتفاق رخ بدهد و بیبی دوج به عنوان یک نامزد قدرتمند لیست شود. البته نوعی نگرانی هم در خانواده بیبی دوج مشاهده می‎شود. چون شیبا اینو با همین تعداد کاربر در بایننس لیست شده است، اما خانواده بیبی دوج امیدوار هستند به زودی عضوی از بزرگترین صرافی جهان شوند.

لیست شدن بیبی دوج در صرافی بای بیت

درحالی که بیبی دوج پشت دروازه‎های بایننس معطل مانده، خبر آمد که در پنجمین صرافی بزرگ دنیا لیست شده است. لیست شدن بیبی دوج در صرافی بای بیت، تأثیر بسیار زیادی روی قیمت این رمز ارز گذاشت. بعد از لیست شدن در بای بیت در 24 ساعت، ارزش بیبی دوج حدود 25 درصد رشد کرد.  بای بیت به عنوان پنجمین صرافی بزرگ جهان بیبی دوج را در دسترس بیشت از شش میلیون کاربر خود قرار داد و این اتفاق یک امتیاز بسیار مهم برای بیبی دوج کوین است.

وضعیت کاربران ایرانی

بیبی دوج توسط کاربران ایرانی هم استفاده می‎شود و اطلاع درمورد نحوه عضویت در صرافی‎ها هم برای کاربران ایرانی بیبی دوج مهم است. ابتدا درمورد بای بیت صحبت کنیم. صرافی بای بیت کاربران ایرانی احراز هویت نمی‎کند و اگر میخواهید در این صرافی به معامله بیبی دوج مشغول شوید باید از روش‎های دیگری استفاده کنید. با توجه به احتمال لیست شدن بیبی دوج در بایننس باید بگوییم که تا مدتی قبل کاربران ایرانی بدون احراز هویت در صرافی فعالیت می‎کردند، اما به تازگی بایننس احراز هویت را برای همه کاربران اجباری کرده است. از آن جایی که بیبی دوج از قوانین تحریمی آمریکا پیروی می‎کند، شما با پیش شماره و آی پی ایران نمی‎توانید در آن فعالیت کنید.

لیست شدن بیبی دوج در صرافی بای بیت

سخن آخر

با توجه به این‌که بیبی دوج در اکثر صرافی‎های مشهور موجود و همچنین از کاندیدهای عضویت در بایننس هم هست، آینده روشنی دارد. قطعاً بعد از عضویت و باز شدن دروازه‎ای از مشتریان به بالاترین قیمت خود رسیده و سرمایه‎گذاران خود را سرفراز می‎کند.

نوشتن دیدگاه